Zdobienia na czapkach reklamowych

Czapki reklamowe mogą być zdobione na wiele różnych sposobów, a wybór konkretnego rodzaju zdobienia zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji klienta i rodzaju projektu.

Przy projektowaniu swojego niepowtarzalnego stylu czapki najważniejszym aspektem jest zdobienie. W zależności czy preferują Państwo haftowanie, drukowanie, Sonic Weld, naszywki, aplikacje lub flock, możemy zaoferować Państwu najbardziej precyzyjny produkt w najlepszej cenie. 

Nasz zespół techników pracuje dzień w dzień – tworząc nowe metody i ulepszając już wypróbowane, aby skompletować Twój niepowtarzalny wzór nakrycia głowy. Rozwijająca się technologia, poszerza nasze możliwości produkcyjne, aby przynieść Wam najbardziej wszechstronne i trwałe metody zdobień dostępnych na rynku.

Sprawdź najbardziej popularne metody zdobienia czapek reklamowych!

 

Haft

Jedynym z najbardziej popularnych rodzajów zdobień czapek jest haft, który polega na naniesieniu wzoru za pomocą igły i nici. Haft może być płaski (2D) lub trójwymiarowy (3D), co dodaje efektu wypukłości.

 

Nadruki

Jedną z popularnych technik zdobień i często stosowaną są różnego rodzaju nadruki, które można wykonywać różnymi technikami

 

Pozostałe zdobienia

Czapki dają także możliwość stosowaniu wielu innych technik znakowania. Mowa tutaj o różnego rodzaju naszywkach, aplikacjach. Jesteśmy w stanie zrealizować praktycznie każde życzenie klienta.